User experience (UX) - zvyšte míru konverzí

Optimalizací konverzního poměru a zlepšením uživatelské zkušenosti můžete zvýšit své zisky bez nutnosti zvýšení výdajů do současné propagace. Krátká doba návratnosti investice. 

Partner-RGB
Mergado logo agentura
Shoptet partner

Výhody, které s optimalizací UX získáte

Zvýší Vám prodeje

Zvýšíme přesvědčivost Vašeho webu. Soustředíme se na přehlednost, použitelnost a odezvu. S pozitivní uživatelskou zkušeností Vám výrazně porostou prodeje.

Získáte více konverzí

Zaměřujeme se na uživatelskou zkušenost a prožitek. Upravíme Váš web tak, aby uživatelé lehce našli to, co hledají, dobře se orientovali a zapojili jsme je.  

Více nových zákazníků

S optimalizací UX oslovíte Vaší cílovou skupinu s efektivní strategií. Porozumíte Vašim uživatelům, co hledají, jejich potřebám a cílům.

Spokojení a loajální zákazníci

Snadná a příjemná orientace na Vašem webu Vám získá pozitivní recenze a loajalitu zákazníků na mnoho let dopředu. Uživatelé budou vědět, že jsou na správném místě.

Návratnost investice

Nestačí uživatele jenom přivést na Váš web, je důležité, aby také nakoupili nebo poptali Vaší službu. Optimalizící webu podstatně snížíte náklady na získání zákazníka. 

Webový zážitek

Nikdy nemáte druhou šanci udělat první dojem. Poskytujeme řadu služeb k budování efektivních strategií. 

Co obsahuje UX optimalizace?

Audit webu

Připravíme celkový audit Vašeho webu včetně navigační lišty a struktury webu.  Na základě auditu a podrobné datové analýzy získáte od nás řadu doporučení.

Audit konverzí

Zkontrolujeme uživatelskou zkušenost Vašeho webu, obrázky, texty, výzvy k akci, pop-ups, testy rychlosti, přehledy z Google Analytics a další. 

Nákupní proces

Projdeme cestu zákazníka nákupním trychtýřem a podíváme se, zda je celý proces snadný a intuitivní. Získáte strategie, jak snížit počet uživatelů, kteří opustili nákupní košik nebo nedokončili formulár.

Testování

Připravujeme řadu testů k dosažení nejlepších výsledků. V rámci A/B testování zkoušíme alternativy, co ovlivňuje Váš konverzní poměr (cílové stránky, výzvy k akci s texty umístěním a barvy, pop-ups a jiné). 

Cílové stránky

Podrobně si projdeme všechny cílové stránky webu. Přípravíme Vám návrhy jejich rozvržení včetně fontů, velikosti písma, barev a uživatelské zkušenosti, abyste maximalizovali konverze.

Podpora prodeje

Poskytujeme neustálý dohled a další doporučení, abychom společně maximalizovali Vaše prodeje. Připravujeme měsíční audity konverzí včetně podrobné analýzy z Google Analytics. 

Jste připraveni růst ve svém podnikání?

Navy Monkey Další Služby

Správa PPC Kampaní

Získejte zákazníky, co hledají Vaše produkty či služby.

SEO

Zajistěte, aby Vás lidé našli v Googlu a Seznamu. 

Marketingové strategie

Ušetřete zbytečné prostředky za nevhodně cílenou propagaci.