Kdo jsme

Váš partner pro online marketing

Partner-RGB
Mergado logo agentura

Naše poslání

Našim posláním je poskytovat nejefektivnější řešení online marketingu, dlouhodobý růst našich klientů a neustále zlepšovat naše služby. Jde nám o vytváření lepšího prostředí pro naše zaměstnance, klienty a společnost. Usilujeme o to, abychom plnili naše sliby a dodávali nadprůměrné výsledky.

Proč jít do spolupráce s námi

Jednotná strategie napříč všemi kanály

Kvalitní marketingová strategie Vám ušetří mnoho zbytečně vynaložených prostředků na nevhodně cílené propagaci.

To je důvod, proč v Navy Monkey nasloucháme vašim obchodním cílům, seznámíme se s vaším konkurenčním prostředím a připravíme komplexní marketingovou strategii k dosažení maximálního využití všech prodejních a komunikačních kanálů.

Jednotná strategie
Spolupracujeme pouze s klienty, kterým můžeme pomoci

Spolupracujeme pouze s klienty, kterým můžeme pomoci

Je pro nás důležité pochopit Váš produkt / službu, abychom zajistili dobrou návratnost Vaší investice do marketingu.

Pokud chcete růst a víte, co to obnáší, tak s Vámi budeme rádi spolupracovat. Za cíli jdeme vytrvale. Testujeme různé marketingové taktiky, které budou dlouhodobě generovat nejlepší výsledky.

Vlastní marketingový manažer

Ve chvíli, kdy se stanete naším partnerem, budete mít přiděleného odborníka na online marketing.

Jeho posláním bude znát Vaší firmu stejně dobře jako vy. V rámci spolupráce bude dohlížet na všechny projekty, pravidelně s Vámi komunikovat výsledky a hledat efektivní řešení k dosažení Vašich cilů.

Vlastní marketingový manažer
Pokrýváme širokou oblast online marketingu

Pokrýváme širokou oblast online marketingu

Pomůžeme Vám plánovat, vytvářet a spravovat Vaše online projekty.

Do spolupráce promítáme nasbírané zkušenosti a odborné znalosti z různých odvětví. Spolupracujeme s řadou firem na různých projektech, denně řešíme specifické požadavky ve světě online. Vaše požadavky nás nepřekvapí.

Kompletní řešení online marketingu

Pokrýváme v podstatě každý aspekt Vašich potřeb, ať se jedná o konkrétní službu nebo komplexní marketingové řešení.

Vytváříme, provozujeme a optimalizujeme úspěšné kampaně, která mohou dostat Vaší firmu na další úroveň.

Kompletní řešení marketingu

Transparentní reporting

Na začátku spolupráce si stanovíme cíle a způsob jejich vyhodnocení.

Každý měsíc se setkáte se svým manažerem osobně nebo online. Vysvětlí Vám srozumitelně dosažené výsledky. Budete díky tomu v obraze o stavu Vaší propagace.

Video reference od účetní firmy TaxVision

TaxVision účetní firma reference
Přehrát video o TaxVision účetní firma reference

Robert Šafařík

Managing Partner a Co-Founder

Robert Šafařík Navy Monkey

Jako spoluzakladatel a Executive Manager společnosti Navy Monkey je Robert jedním z hlavních stratégů společnosti. S více než 16 lety náročné praxe s vedením firem získal manažerské zkušenosti z téměř všech kontinentů světa. Ve vedení společností získal řadu významných ocenění, například v oblasti e-commerce. Pod jeho vedením webová stránka společnosti byla oceněna nejvyšší návrátností. Pracoval pro úžasné podnikatele jako je Sir Richard Branson.

Robert pracoval na mnoha pokročilých projektech v managementu, marketingu a e-commerce. V roce 2008 získal světové ocenění nejlepší firmy dle spokojenosti zákazníků. Google ho uznává za certifikovaného profesionála Google Ads.

Robert rád pomáhá ostatním v jejich rozvoji, je vytrvalý a neústupný k dosažení stanovených cílů. Miluje sport v mnoha podobách, především výkonnostní plavání a vytrvalostní běh.

Lukáš Pospíšil

Managing Partner a Co-Founder

Lukáš Pospíšil Navy Monkey

Jako spoluzakladatel a Executive Manager přináší Lukáš do Navy Monkey bohaté obchodní, internetové a prodejní zkušenosti. S více než 9 lety zkušeností v managementu vytvořil Lukáš řadu obchodních strategií a tréninkových plánů, které vedly k růstu prodejů a vysokému procentu spokojených zákazníků.

Lukáš věří v oboustranně výhodné dlouhodobé vztahy se svými klienty na základě realistických očekávání, důvěry a měřitelných cílů (KPI). Zaměřuje se na růst návratnosti investic a spokojenost klientů.Lukáš si zakládá na podnikatelských hodnotách. Je odhodlán dodržet sliby společnosti Navy Monkey a zajistit poskytování nejlepších služeb v oboru. 

Vystudoval Mezinárodní obdchod na Vysoké škole ekonomické. Google ho uznává za certifikovaného profesionála Google Ads. Vyrůstal v USA, které téměř celé procestoval. Jeho vášní je fotbal, cestování a výkonnostní plavání.

Chcete zvýšit své prodeje?

Rádi s Vámi probereme nejlepší možnosti k dosažení Vašich cílů.

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

chcete zvýšit
prodeje?

Kreativní řešení, skutečné výsledky.

Lukáš Pospíšil Navy Monkey

Napište nám a získejte

30 minut marketingové konzultace zdarma.