O Navy Monkey

Naše hodnoty

Ve společnosti Navy Monkey se snažíme porozumět obchodním cílům našich klientů. Všechny rozhodnutí přijímáme s ohledem na tyto cíle. Věříme v podnikání s poctivostí, pracovitostí a s upřímností. Nebudeme vám prodávat něco, co nepotřebujete.

Naším cílem je umístit váš web na přední místa pro vysoce vyhledávaná klíčová slova a předstihnout vaše konkurenty. Sledování návštěvníků a A/B testování nám umožňuje zjistit, co funguje a co ne. Pravidelně prezentujeme měsíční výsledky. Neustále komunikujeme s našimi klienty, poskytujeme jim informace, jak postupujeme.

Poctivost a důvěra

V Navy Monkey se zaměřujeme na 100% spokojenost zákazníků a budování dlouhodobých vztahů. Věříme v poctivě a nadstandardně odvedenou práci. Všechny stanovené cíle musí být jasně definovány, aby byly měřitelné. Jsme přesvědčeni o důležitosti dostát svých slibů a dohodnutých cílů. prodávat něco, co nepotřebujete.

Naším cílem je umístit váš web na přední místa pro vysoce vyhledávaná klíčová slova a předstihnout vaše konkurenty. Sledování návštěvníků a A/B testování nám umožňuje zjistit, co funguje a co ne. Pravidelně prezentujeme měsíční výsledky. Neustále komunikujeme s našimi klienty, poskytujeme jim informace, jak postupujeme.

Návratnost investice (ROI)

Zakládáme si na poskytování služeb s nejrozumnější cenovou strategií v tomto odvětví. Neustále hledáme cesty na zvyšování návratnosti. Nejde nám pouze o získání nových návštěvníků stránek. Usilujeme o co nejvyšší konverzi návštěvníků v zákazníky.

Úspěch zákazníka a individuální přístup

Naše strategie a kampaně pro Vás navrhneme individuálně v závislosti na oboru podnikání a stanovených firemních cílů. Společně se radujeme z úspěchů našich zákazníků a hledáme příležitosti pro jejich další růst.

Vzdělání

Pracujeme na tom, abychom se průběžně zlepšovali. Technologie se neustále vyvíjejí, proto denně studujeme nejnovější trendy v oboru, abychom mohli být inovativní a zlepšovat každý projekt. V Navy Monkey se můžeme pochlubit týmem odborníků na management, který získal řadu velkých úspěchů v oboru.

Flexibilita

Jsme si plně vědomi toho, že podmínky našich dohod musí být flexibilní, aby nejlépe odpovídaly potřebám našich zákazníků. Naše služby jsou intenzivní od začátku do konce.

Poznejte Lukáše a Roberta, zakladatele společnosti Navy Monkey

Robert Šafařík

executive manager

Jako spoluzakladatel a Executive Manager společnosti Navy Monkey je Robert jedním z hlavních stratégů společnosti. S více než 16 lety náročné praxe s vedením firem získal manažerské zkušenosti z téměř všech kontinentů světa. Ve vedení společností získal řadu významných ocenění, například v oblasti e-commerce. Pod jeho vedením webová stránka společnosti byla oceněna nejvyšší návrátností. Pracoval pro úžasné podnikatele jako je Sir Richard Branson.

Robert pracoval na mnoha pokročilých projektech v managementu, marketingu a e-commerce. V roce 2008 získal světové ocenění nejlepší firmy dle spokojenosti zákazníků. Google ho uznává za certifikovaného profesionála Google Ads.

Robert rád pomáhá ostatním v jejich rozvoji, je vytrvalý a neústupný k dosažení stanovených cílů. Miluje sport v mnoha podobách, především výkonnostní plavání a vytrvalostní běh.

Lukáš Pospíšil

executive manager

Jako spoluzakladatel a Executive Manager přináší Lukáš do Navy Monkey bohaté obchodní, internetové a prodejní zkušenosti. S více než 9 lety zkušeností v managementu vytvořil Lukáš řadu obchodních strategií a tréninkových plánů, které vedly k růstu prodejů a vysokému procentu spokojených zákazníků.

Lukáš věří v oboustranně výhodné dlouhodobé vztahy se svými klienty na základě realistických očekávání, důvěry a měřitelných cílů (KPI). Zaměřuje se na růst návratnosti investic a spokojenost klientů.Lukáš si zakládá na podnikatelských hodnotách. Je odhodlán dodržet sliby společnosti Navy Monkey a zajistit poskytování nejlepších služeb v oboru. 

Vystudoval Mezinárodní obdchod na Vysoké škole ekonomické. Google ho uznává za certifikovaného profesionála Google Ads. Vyrůstal v USA, které téměř celé procestoval. Jeho vášní je fotbal, cestování a výkonnostní plavání.

Napište nám a získejte

30 minut marketingové konzultace zdarma.